IDEFIX Network

Forum dedicat actualilor, prezentilor si viitorilor clienti IDEFIX

Re: IDEFIX Network

Mesajde aditzuu pe Dum Sep 19, 2010 10:25 am

in acest moment e ban pe filelist(http://filelist.ro),czone(http://torrents.czteam.ro)
au fost pe mai multe trackere dar am reusit eu sa vorbesc cu adminii si le-au scos.....

deci pe filelist e incredibil ce face pustanu ala...intrebati si administratorii... a avut zeci de conturi si pe toate a primit disable...am reusit sa fac rost de id-ul lui...
gabi_13mc

am incercat sa fac rost de numele lui complet dar nu a vrut sa si-l spuna...stiu doar ca e un pustan din clasa a 8a pe nume gaby...cei de pe filelist nu mai stiu ce sa mai faca sa scape de el...pana si pe torrents.ro(e un forum de trackere) a primit ban pe conturi...cand am vorbit cu el mai inainte se lauda ca a avut peste 20 de conturi pe filelist numai vara asta....
nu m-ar mira ca si pe restul trackerelor tot el sa fie de vina pentru ban-uri...ca pe unde am mai reusit sa scot ban-ul spuneau adminii ca este un pusti care mereu face probleme(si nu cred ca e vorba de altcineva)
incercati daca este sa ii blocati macar accesul pe filelist
aditzuu

Mesajde aditzuu pe Dum Sep 19, 2010 12:13 pm

anichei gabriel este numele tovarasului...as aprecia daca l-ati opri odata pentru totdeauna...mi-a luat ceva timp sa-l aflu,dar l-am aflat...si apropo...pe czone tot din vina lui s-a luat banul...a rescunoscut-o pe mess
adica treaba asta nu m-ar deranja..iei o data ban,hai de doua ori...se mai intampla....da el le face intentionat sau din prostie...pe oriunde isi face cont ia ban...iar eu mereu cand vorbesc cu adminii primesc mereu acelasi raspuns..."un pusti din reteaua ta isi face mereu cont si ne face probleme pe tracker"
pe czone am scos ban-ul acum ceva vreme si la fel mi-au zis...mi-au spus ca daca se mai intampla vreodata nu vor mai scoate ban-ul...si acuma e ban din nou...
si culmea culmii este ca mai are inca UN CONT pe filelist....vroia sa mi-l dea mie ca sa-mi tin gura inchisa...sunt doar curios,de unde isi procura atatea conturi :)))
aditzuu

Mesajde aditzuu pe Dum Sep 19, 2010 1:37 pm

Imagine

mda...m-am prins...astea toate au fost conturile lui...dupa cum mi-a spus si pe mess facea schimburi de conturi cu lumea sau le cumpara...asa intra mereu pe filelist
Ultima oară modificat de aditzuu pe Dum Sep 19, 2010 1:42 pm, modificat de 2 ori în total.
aditzuu

Mesajde aditzuu pe Dum Sep 19, 2010 1:41 pm

.......
aditzuu

Mesajde vlad_idefix pe Mie Sep 22, 2010 6:40 am

Multumim pentru informatii. Incercam sa il linistim. In caz contrar ii vom rezilia contractul.
vlad_idefix
Administratorul site-ului

Anterior

Înapoi la Forum IDEFIX